Hakkımızda

Leadmatik dijital ajans 2019 yılında İstanbul’da kurulmuştur. Sağlık turizmi ajansı olarak uzman kadrosu ile birçok başarıya imza atmıştır. İş ortaklarımız ve çalışanlarımız ile karşılıklı güven ve bütünlük esası ile iş hayatına devam etmektedir. Sağlık turizmi konusunda birçok firmaya danışmanlık hizmeti vermesinin yanı sıra zamanla sektörde oluşan ihtiyaçları göz önünde bulundurarak kendi markası altında şampuan, saç bakım losyonu ve vitamin gibi ürünlerin üretimini ve pazarlamasını gerçekleştirerek kozmetik sektöründe de adından söz ettirmiştir.

Başarı Oranı
37+ iş ortağımızın başarısı bizim başarımızdır.
sağlık turizmiz ajansı leadmatik

Sağlık turizmi ajansı olarak iş ortaklarımız ile izlediğimiz yolu şöyle özetleyebiliriz. Öncelikle bize başvuran firma ile detayları konuşmak için yüz yüze bir toplantı düzenleriz. Firmanın ihtiyaçları ve hedeflerini değerlendirerek yapılan analizlerimiz doğrultusunda bir yol haritası belirleriz. Uzman kadromuz ile belirlediğimiz yol haritasına bağlı kalarak geliştirdiğimiz etkili stratejiler ile projeye start veririz. Aylık ve yıllık hedefler paralelinde düzenli iletişim ve raporlamalar ile süreci yönetiriz.

Başlıca Hizmetlerimiz


Leadmatik Dijital Ajans, İstanbul’da sağlık turizmi danışmanlığı, sağlık turizmi firmaları için dijital ajans ve uçtan uca pazarlama yönetimi, dijital pazarlama, sosyal medya pazarlaması, dijital reklamcılık, kozmetik, yazılım vb. alanlarda hizmet veren bir dijital ajanstır.

Sağlık Turizmi Ajansı

Leadmatik dijital ajans olarak sağlık turizmi yapan firmalara dijital ajans hizmeti de vermekteyiz. Bu hizmet yine ihtiyaçlar doğrultusunda belirlenmektedir. Genellikle sağlık turizmi ajansı hizmeti verdiğimiz firmalar için uçtan uca pazarlama yönetimini gerçekleştirmekteyiz.

Sağlık Turizmi Danışmanlığı

Leadmatik dijital ajans olarak hali hazırda dijital tarafı bulunan ancak sağlık turizmi konusunda yeterliliğe sahip olmayan firmalara Sağlık Turizmi Danışmanlığı hizmeti vermekteyiz. Alanında uzman satış danışmanları, reklam yönetimi, hasta süreçleri yönetimi, hastane ve sağlık turizmi organizasyonu arasındaki iletişim ve ihtiyaçlara özel çözümlerin üretilmesi vb. konularda danışmanlık hizmeti vermekteyiz.

LEADMATİK DİJİTAL AJANS
OLARAK KONUSUNDA UZMAN KADROMUZ İLE BİRLİKTE,
SİZİNLE ÇALIŞMAYA HAZIRIZ.

Yazılım

Sağlık sektöründe hizmet veren firmalar için CRM (Müşteri hizmetleri yönetimi) yazılımı kurulumu, optimizasyonu ve yazılım desteği vermekteyiz. Bu yazılım ile verilerinizi daha koordineli bir şekilde yönetebilir, reklam yayınladığınız (ex: facebook) platformlardan elde ettiğiniz verileri sisteminize kolay bir şekilde entegre edebilir, satış personeline bu verileri kolay bir şekilde dağıtabilir ve satış ekibi tarafından ilgili veriler ilerleyişe göre farklı kategorilere ayrılarak aylık ve yıllık hedeflemeler takip edilebilir.

Sağlık turizmi ajansı olarak iş yaptığımız ortaklarımızın sektöre uygun ve seo odaklı web sitelerini firmalarına özel olarak tasarlıyoruz.

kozmetik leadmatik hakkımızda

Kozmetik

2021 yılında danışmanlık yaptığımız firmaların genel ihtiyaçlarını baz alarak özellikle saç ekiminden sonra kullanılacak bitkisel destekleyici kozmetik ürünler üzerine çalışmalarımız başladı. 2022 yılında Maximum greft markasını bünyemize dahil ettik. Maximum greft markası ile şampuan, saç bakım losyonu ve vitamin gibi ürünlerini üretimini gerçekleştiriyoruz.

“Her geçen gün daha iyisini başarmak için çalış!” mottomuz ile çıktığımız yolda ekibimizin kendini geliştirmesi için gerekli eğitimleri almasını ve sürekli gerçekleştirdiğimiz etkinlikler ile motivasyonlarını yüksek tutarak daha verimli çalışmalarını sağlamak için gayret gösteriyoruz.